Rejestracja tel. pn – pt: 10:00 – 18:00

Sobota – niedziela: nieczynne

+48 604 401 116

info@emdent.pl

Przepiórcza 23c/1A

60-162 Poznań Grunwald

Porady

Klinika Dentystyczna

Klinika Dentystyczna oferująca zabiegi stomatologiczne przy użyciu nowoczesnego sprzętu stomatologicznego.

Klinika dentystyczna Poznań – poznaj efekty mierzone uśmiechami naszych pacjentów!

Jesteśmy doświadczoną i renomowaną kliniką dentystyczną Poznań, której misją jest bezpieczne i kompleksowe leczenie pacjentów. Cechuje nas holistyczne podejście, które uwzględnia całościowe leczenie pacjenta oraz poszukiwanie przyczyny schorzenia oraz leczenie wszystkich dolegliwości w zakresie usług dentystycznych.

Największą wartością naszej kliniki dentystycznej Poznań jest wysoce wykwalifikowany zespół ekspertów, który korzystając ze swojej wiedzy i dużego doświadczenia świadczy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. 

Wykorzystujemy także nowoczesny technologie i metody leczenia, które przyczyniają się do skuteczności naszych usług. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, który każdego dnia pomaga nam leczyć zęby i sprawiać, że uśmiech na stałe gości na twarzach naszych pacjentów.

Dzięki tworzeniu profesjonalnych planów leczenia dopasowanych indywidualnie do każdego pacjenta, są one skuteczne i przekładają się na sukces terapii. Z najwyższą starannością oferujemy pełny zakres usług dentystycznych – od zakładania plomb, leczenia kanałowego, wykonywania mostów i koron, aż po usługi ortodontyczne i wybielanie zębów.

W naszej klinice dentystycznej Poznań możesz liczyć na kameralną i miłą atmosferę, która przełoży się na Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Pacjenci są w naszej klinice w centrum zainteresowania, a nasze diagnozy są poparte konsultacjami wielu specjalistów, co przekłada się na skuteczność leczenia. W klinice otrzymasz profesjonalną pomoc dentystyczną, fachową opiekę i plan leczenia wraz z przewidywanymi kosztami.

Cieszymy się z naszych stałych pacjentów, którzy leczą się w naszej klinice dentystycznej Poznań od wielu lat, rekomendując nas rodzinie i znajomym. Każdego dnia przychodzi do nas także wielu nowych pacjentów, którzy wracają do nas, doceniając najwyższy poziom usług dentystycznych.

Zawsze dzwonimy do naszych pacjentów przed umówionymi wizytami w celu jej potwierdzania, co jest dowodem na najwyższy poziom obsługi. Nasze wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o naszych pacjentach, zapewniając komfort i wprawiając ich w dobre samopoczucie. Posiadamy pełen zakres leczenia dentystycznego, który pomoże pacjentom nawet z najbardziej skomplikowanymi schorzeniami zębów, zapewniając im skuteczne leczenie przez zespół specjalistów z zakresu usług dentystycznych.

NZOZ M-DENT

ul. Przepiórcza 23c/1A
60-162 Poznań Grunwald
Osiedle Kopernika

tel.: +48 61 868 02 21
gsm: +48 604 40 11 16

info@emdent.pl
Znajdź nas na Facebooku

+48 604 40 11 16

+48 604 40 11 16

wyszukiwanie stomatolog Poznań