Rejestracja tel. pn – pt: 10:00 – 18:00

Sobota – niedziela: nieczynne

+48 604 401 116

info@emdent.pl

Przepiórcza 23c/1A

60-162 Poznań Grunwald

Porady

Klinika Stomatologiczna Poznań

Klinika Stomatologiczna Poznań

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu na osiedlu Kopernika oferuje leczenie z pełną odpłatnością – prywatnie.

Klinika stomatologiczna Poznań

Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologicznych naszej profesjonalnej kliniki stomatologicznej Poznań, która zlokalizowana jest w przy ulicy Przepiórczej 23c/1A. Oferujemy kompleksową opiekę dentystyczną i komfortowe warunki dla naszych pacjentów, którzy są leczeni przez zespół doświadczonych dentystów, implantologów czy periodontologów.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych i skutecznych technik leczenia, najnowocześniejszego sprzętu i wiedzy, usługi stomatologiczne w naszej klinice są na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

W Poznaniu istnieje wiele klinik stomatologicznych, jednak nie wszystkie są godne polecenia. Nasza klinika jest jedną z najczęściej rekomendowanych w naszym mieście ze względu na kompetentną kadrę stomatologów, wieloletnie doświadczenie i dobrą renomę. Warto rozpocząć przygodę z leczeniem zębów u nas, ponieważ działamy kompleksowo, dysponując szeroką kadrą specjalistów, którzy wyleczą Twoje zęby kanałowo, założą licówki czy wykonają most lub koronę.

Nasi pacjenci są traktowani holistycznie, czyli całościowo, dlatego po zdiagnozowaniu przyczyny leczymy ich z indywidualnym podejściem, co zapewnia skuteczną terapię. Każdą wizytę u dentysty Poznań rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu lekarskiego, który pozwala na dobór odpowiedniego leczenia wraz ze szczegółowym planem.

Finalnie pacjent wybiera jedną z proponowanych możliwości leczenia, co zapewnia mu komfort i bezpieczeństwo. Posiadamy dużą grupę stałych pacjentów, którzy leczą się w naszej klinice stomatologicznej Poznań od wielu lat, będąc zadowolonym z naszych usług stomatologicznych. Dajemy gwarancję na usługi wykonywane w naszej klinice, co zapewnia podwójne bezpieczeństwo, które szczególnie cenią sobie nasi pacjenci.

Zabiegi stomatologiczne oferowanej w naszej klinice stomatologicznej

Naszą dewizą jest kompleksowe podejście, dlatego w naszej klinice każdy pacjent uzyska profesjonalną pomoc stomatologiczną czy protetyczną. Posiadamy całą paletę zabiegów stomatologicznych – od zakładania plomb, poprzez leczenie kanałowe, usunięcie zęba czy wykonywanie mostów protetycznych. Robimy też licówki, usuwamy kamień i wybielamy zęby, żeby nasi pacjenci mogli zyskać bardziej atrakcyjny wygląd i poprawić swoją samoocenę.

Jednym z zabiegów w naszej klinice stomatologicznej Poznań jest leczenie endodontyczne, które polega na wypełnianiu kanałów i koncentruje się na chorobach miazgi zęba. Dzięki prawidłowo wykonanemu leczeniu endodentycznemu przez dentystę Poznań, usuwamy z komory i kanałów korzeniowych chorą miazgę, odkażamy kanały i szczelnie wypełniamy je specjalnymi materiałami.

Wśród wielu usług naszej kliniki stomatologicznej znajduje się zakładanie plomb, które jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w stomatologii. Podczas wizyty w gabinecie u dentysty Poznań czy stomatologa zakładamy wypełnienie na zęba, który doznał mechanicznego urazu tkanek czy próchnicy. W efekcie założenie plomby przez dentystę Poznań prowadzi do poprawy komfortu gryzienia, zapewnienia estetyki i redukcji dolegliwości bólowych do minimum.

NZOZ M-DENT

ul. Przepiórcza 23c/1A
60-162 Poznań Grunwald
Osiedle Kopernika

tel.: +48 61 868 02 21
gsm: +48 604 40 11 16

info@emdent.pl
Znajdź nas na Facebooku

+48 604 40 11 16

+48 604 40 11 16

wyszukiwanie stomatolog Poznań