Rejestracja tel. pn – pt: 10:00 – 18:00

Sobota – niedziela: nieczynne

+48 604 401 116

info@emdent.pl

Przepiórcza 23c/1A

60-162 Poznań Grunwald

Porady

Zabiegi stomatologiczne

Zabiegi stomatologiczne oferowane w naszym gabinecie wykonują lekarze z dużym doświadczeniem. Gabinet stomatologiczny M-DENT ma szeroką gamę usług. Lekarze stomatolodzy mający szeroki zakres wiedzy w leczeniu zębów i chorób przyzębia indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, dobierając odpowiednie procedury leczenia. Np usuwanie kamienia nazębnego.

Na pierwszej wizycie pacjent, po analizie sytuacji przez lekarza, dostaje szczegółowy plan leczenia i jest prowadzony przez lekarza do zakończenia leczenia. Dzięki temu lekarz prowadzący jest zorientowany w sytuacji danego pacjenta co przyspiesza procedurę leczenia.

Jeżeli występuje taka potrzeba, pacjent jest kierowany do innych specjalistów lub na wykonanie badań w polecane przez lekarza prowadzącego placówki.

W gabinecie stomatologicznym M-DENT wykonywane są zabiegi z zakresu protetyki, chirurgii, implantologii jak i stomatologii estetycznej.

Wszystkie zabiegi są wykonywane nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem stomatologicznym ( z atestem). Drobny sprzęt w większości jest jednorazowy lub poddawany procesowi sterylizacji, eliminując ryzyko zakażenia. Wszystkie użyte narzędzia są sterylizowane w nowoczesnym sterylizatorze po wcześniejszym ich umyciu w myjce ultradźwiękowej.

Zabiegi stomatologiczne, które zapewnią Ci zdrowe zęby i piękny uśmiech

W naszej ofercie kliniki stomatologicznej Poznań posiadamy kompleksowy zakres usług, które zapewnia holistyczne leczenie pacjenta. Proponujemy leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, które polega na wypełnieniu uszkodzonych zębów np. usuwaniu ubytków czy kamienia nazębnego, wstawianiu mostów czy koron. Efektem stomatologii zachowawczej z udziałem najlepszego sprzętu i doświadczonych stomatologów jest przywrócenie zdrowego uśmiechu i brak problemów wynikających ze schorzeń jamy ustnej.

Oferujemy także usługi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, której istotą jest przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów takich jak: ekstrakcja zęba (usunięcie zęba z zębodołu i nałożenie opatrunku lub szwów) czy  plastyka połączeń z zatoką szczękową. Kolejny filar naszych usług to leczenie kanałowe, czyli endodoncja oraz wypełnienia ubytków – popularnie zwane plomby.

Leczenie kanałowe składa się z wielu etapów, a jego istotą jest poszerzenie kanałów wraz z dezynfekcją i wypełnianiem w nich powstałej przestrzeni. W naszej klinice stomatologicznej leczenie kanałowe poprzedzone jest diagnostyką np. badaniem radiologicznym czy tomografii wiązki stożkowej (CBCT).

Wykonujemy także licówki, które są idealnym sposobem na wybielenie zębów, redukcję przerw między zębami czy wady zgryzu.

W ramach usług protetycznych w naszej klinice zajmujemy się zakładaniem koron protetycznych, które są remedium na odbudowanie zniszczonych zębów. Korony protetyczne są stosowane u pacjentów w przypadku rozległych zniszczeń korony, do którego dochodzi na skutek urazu czy przebarwienia tkanek.

W naszej klinice wykonamy precyzyjnie koronę w krótkim czasie, co pozwoli na szybkie jej założenie. Idealnym remedium na odbudowę brakujących zębów są mosty protetyczne. W naszej klinice wykonujemy też implanty zębowe – czyli nieduże śruby zastępujące korzenie zęba, które umieszcza się w kości.

Do niego przyczepia się łącznik, będący wsparciem dla korony. Implant jest to nic innego jak początek konstrukcji utraconego zęba, który jest wypełniony przez przymocowaną do niego porcelanową koronę. Jest to alternatywa dla pacjentów, którzy utracili swoje zęby, a dzięki implantowi mogą odtworzyć swoje naturalne uzębienie. 

Oferujemy kompleksowy pakiet leczenia ortodontycznego, który poprzedzony jest badaniami radiologicznymi czy skanami uzębienia. Potem przygotowujemy indywidualny plan dla pacjenta, który zakłada zmianę położenia zębów, która zapewnia cieszenie się pięknym i zdrowym uśmiechem oraz poprawę samooceny. 

NZOZ M-DENT

ul. Przepiórcza 23c/1A
60-162 Poznań Grunwald
Osiedle Kopernika

tel.: +48 61 868 02 21
gsm: +48 604 40 11 16

info@emdent.pl
Znajdź nas na Facebooku

+48 604 40 11 16

+48 604 40 11 16

wyszukiwanie stomatolog Poznań