Rejestracja tel. pn – pt: 10:00 – 18:00

Sobota – niedziela: nieczynne

+48 604 401 116

info@emdent.pl

Przepiórcza 23c/1A

60-162 Poznań Grunwald

Porady

Dobry dentysta

Dobry dentysta Poznań to Gabinet stomatologiczny przyjazny pacjentowi.

Dobry stomatolog jest zawsze lubiany przez pacjentów.

Zabiegi nie zawsze są miłe, ale liczy się właściwe podejście i cierpliwość.

Podanie leków przeciwbólowych i odczekanie aż zaczną działa, rozładowywanie napięcia – to cenne umiejętności.

W kontakcie z pacjentem liczą się nie tylko wiedza medyczna i doświadczenie w leczeniu zmian chorobowych ale także, a może nawet najbardziej liczy się właściwe podejście do pacjenta.

dobry dentysta

Do dobrego dentysty Poznań pacjenci zawsze chętnie wracają na kolejne zabiegi i polecają jego gabinet swoim krewnym i znajomym.

Dobry dentysta Poznań – cechy

Dobry Stomatolog to nie tylko lekarz, ale przede wszystkim osoba, która pomaga pokonać stresującą sytuacją w gabinecie.

Dentysta dba o samopoczucie pacjenta tak samo jak o efekt leczenia.

Emdent – dobry dentysta

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do naszego gabinetu dentystycznego na osiedlu Kopernika w Poznaniu. Emdent to nowoczesna praktyka stomatologiczna skupiona na indywidualnym podejściu do pacjenta. Zależy nam, aby nasze usługi były świadczone z empatią i współczuciem. Rozumiemy, że wizyta u stomatologa jest dla wielu naszych pacjentów stresująca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas komfortowo.

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych, możemy więc Państwu zaoferować kompleksową opiekę w tym zakresie. Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że jesteście pod opieką zespołu świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Wysłuchamy Państwa oczekiwań i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości z zakresu podejmowanego leczenia. Pokażemy też wszystkie dostępne opcje, tak aby mogli Państwo wybrać tą, która będzie najlepiej odpowiadała Państwa potrzebom.

Chcemy, aby korzystając z naszych usług mieli Państwo pewność, że podjęli Państwo dobrą decyzję, a Państwa zęby są w doskonałej kondycji i wyglądają najlepiej, jak to możliwe. Z tego powodu inwestujemy w nowoczesne technologie, które umożliwiają bezbolesne przeprowadzenie większości procedur – zarówno z zakresu leczenia, jak i zabiegów estetycznych.

Jeśli jesteś właśnie na etapie poszukiwania nowego gabinetu dentystycznego, zapraszamy do kontaktu (link do strony kontakt) i skorzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, abyś z uśmiechem i pewnością w głosie polecał nasz gabinet swoim bliskim.

NZOZ M-DENT

ul. Przepiórcza 23c/1A
60-162 Poznań Grunwald
Osiedle Kopernika

tel.: +48 61 868 02 21
gsm: +48 604 40 11 16

info@emdent.pl
Znajdź nas na Facebooku

+48 604 40 11 16

+48 604 40 11 16

wyszukiwanie stomatolog Poznań