Dentysta Poznań

Dentysta Poznań – pełen zakres leczenia stomatologicznego, protetyka, wybielanie zębów

Gabinet stomatologiczny na Osiedlu Kopernika w Poznaniu

Wizyta u dentysty zawsze obarczona jest wieloma czynnikami dodatkowymi, które wywołują u pacjenta stres, złe samopoczucie i lęk. U dentysty boimy się w zasadzie wszystkiego.

Zapach, dźwięk wiertła i używanych narzędzi oraz dość wysoka cena za tak nieprzyjemną w odbiorze usługę powoduje falę negatywnych uczuć. Dlatego też dobry Dentysta  robi co może by zatrzeć, zniwelować oraz zmienić utarte już w świadomości pojęcie o wizytach u dentysty.

dentysta Poznań


Prywatne gabinety stomatologiczne inwestują nie tylko w nowoczesny sprzęt, ale również niezwykle dużą wagę przywiązują do wystroju i ogólnego wyglądu gabinetu. Nie chodzi tutaj o tzw. jak Cię widzą tak Cię piszą, tylko o to by miejsce, do którego przychodzi zestresowany pacjent było jak najbardziej przyjazne i budziło pozytywne skojarzenia.

Poczekalnie gabinetów stomatologicznych bardzo często inspirowane są wizjami profesjonalnych projektantów. Dużo jest relaksującej zieleni w postaci kwiatów, wygodne kanapy czy krzesła, no i oczywiście ciekawe i aktualne czasopisma zarówno dla Pań, jak i dla Panów.

Dentysta Poznań – co cenią pacjenci

Udowodniono, że kolejki podwyższają poziom adrenaliny, dlatego też w dobrych i renomowanych gabinetach dba się o to, by unikać sytuacji, kiedy to w poczekalni kłębi się tłum czekających pacjentów. Po to są wyznaczane godziny konkretnych wizyt, by móc zapewnić petentom jak najbardziej komfortowe warunki.

Dobre gabinety dentystyczne idąc z duchem czasu bardzo często stosują nowoczesne metody powiadamiania pacjentów o zbliżającej się wizycie, wysyłając sms lub maila z przypomnieniem.

Dentysta Poznań – jak wybrać?

Istotnym czynnikiem niwelującym stres u pacjenta jest również podejście samego lekarza. Niegdyś opryskliwość i oziębłość były na porządku dziennym. Teraz takie zachowanie wydaje się wręcz niemożliwe. Wszechobecny dziś Internet oraz fora dyskusyjne czy panele, na których lokowane są poszczególne zawody powoduje, iż każdy stara się teraz dbać o swój wizerunek.

Zła opinia o gabinecie lub konkretnej osobie pracującej w danej placówce może spowodować niezwykle daleko idące konsekwencje stanowiące o być albo nie być danego gabinetu. Poza tym samo nastawienie lekarza to skok milowy.

Dziś dentysta Poznań to nie tylko „doktor od zębów”, to często psycholog potrafiący rozmawiać z pacjentem, to osoba z umiejętnościami coacha, motywująca nas do leczenia. Przede wszystkim stomatolog powinien posiadać umiejętności miękkie, potrafiąca wczuć się w pacjenta. Dlatego wielu dentystów obecnie kończy kursy z psychologii zachowań pacjenta, czy komunikacji niewerbalnej.

Dentysta Poznań – wykorzystanie innowacji

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki stomatolodzy patrzą w przyszłość z optymizmem, co może udzielać się również społeczeństwu. Coraz bardziej powszechna w gabinetach nowoczesna technologia niwelująca stres i przede wszystkim skracająca czas leczenia. Pozwala to przekonać coraz większy odsetek społeczeństwa do podjęcia leczenia.

Pełna komputeryzacja gabinetów, komputerowe znieczulenia oraz czynny udział pacjenta w procesie leczenia wpływa na postawy pacjentów gabinetów dentystycznych. Nie brakuje również różnego rodzaju tzw. umilaczy, czyli muzyki, przyjemnego zapachu oraz radosnego wystroju.

Dentysta Osiedle Kopernika – przyjazny gabinet Stomatologiczny

Gabinet stomatologiczny na Osiedlu Kopernika w Poznaniu oferuje leczenie prywatnie.

Gabinet mieści się przy ulicy Przepiórczej. Łatwy dojazd oraz dostępność miejsc parkingowych ułatwiają dostęp dla osób dojeżdżających z dalszych zakątków.

dentysta osiedle Kopernika

Nowoczesne metody leczenie i protezowania zębów. Diagnostyka Rtg na miejscu.

Stomatolog Poznań zaprasza

Dentysta Osiedle Kopernika w Poznaniu, w pobliżu marketu Piotr i Paweł na ul. Promienistej. Dobra lokalizacja – wygodny dojazd komunikację miejską.

Dentysta Osiedle Kopernika – sprawdź sam

  • Łatwo dostępny parking
  • Nowoczesny sprzęt
  • Dogodne terminy
  • Doświadczeni lekarz
  • Gabinet działa od 1999